TV

Kažkas atsitiko

Žvaigždžių gyvenimo aktualijos: kas skiriasi? Kas ką perka ir už kiek? Kas su kuo miega? Viskas smulkiai, aiškiai, šmaikščiai ir iš pirmų lūpų – tai naujoji LNK laida apie žvaigždžių gyvenimą „Kažkas atsitiko“.

Laidą veda nuolatinė TV laidų, naujienų portalų, laikraščių ir žurnalų herojė Oksana Pikul ir aktorius Karolis Sakalauskas. „Tai buvo mano pastarųjų metų svajonė“, - džiaugiasi seksualioji Oksana Pikul, sulaukusi prodiuserio Sauliaus Bartkaus kvietimo vesti savaitinę laidą apie žvaigždžių gyvenimą. Pasak Oksanos, jai labai smagu atsidurti kitoje barikadų pusėje. Buvusi nuolatiniu bulvarinių laidų taikiniu, nuo naujojo sezono Oksana pati nusitaikys į žvaigždes ir slepiamus jų gyvenimus.

„Anksčiau išgalvotos istorijos, netikri gandai ar tam tikri vertinimai manyje sukeldavo pykčio kibirkščių. Dabar į viską žiūriu su šypsena. Atvirkščiai, man labai smalsu – kaip šįkart mane parodys, kokią istoriją ir kaip papasakos, kokį gandą sužinos“, - šypsosi Oksana.

Pasak Karolio, į laidą pateks ne visos žvaigždės, o tik tos, kurioms kažkas atsitiko. „Pamenate, kai man kažkas atsitiko Egipte ir aš sėdėjau kalėjime? Tokia žvaigždės istorija verta pakliūti į mūsų su Oksana laidą“, - sako aktorius, gegužę Egipte įsivėlęs į skandalą dėl esą islamo religijos įžeidimo.

Episode Info

Prev: 1x11 -- Season 1, Episode 11 (Nov/08/2010)
Cast
Oksana PikulOksana Pikul
As Host
Oksana PikulOksana Pikul
As Host
Reviews

No reviews yet, write the first review
Latest News


There are no news items yet
Recurring Guests

Network: LNK ( Lithuania)
Type: News
Genres: Celebrities, Current Events, Family, Interview
Status: New Series
Airs: Mondays, Tuesdays, Wednesdays at 08:30 pm
Runtime: 30 Minutes
Language: Lithuanian
Premiere: August 23, 2010
There currently is no editor for this guide..
Click here to apply if you want to be the editor