Login or register
 
TV

MasterChef (PL)

"MasterChef" to widowiskowe kulinarne show, po raz pierwszy wyemitowane przez stację BBC w 1990 r. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie, bijąc rekordowe wyniki oglądalności. W Polsce po raz pierwszy zagości na antenie TVN 2 września 2012 r.

Kucharze amatorzy będą walczyć o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium- musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej 14-ki wybrańców i stanąć z nimi w szranki- mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

Finaliści „MasterChef’a”- to ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją ogromną pasją i entuzjazmem często przewyższają zawodowych kucharzy. Są pełni nietuzinkowych pomysłów i nie jest im obce eksperymentowanie w kuchni. Czy wszystkie te cechy pomogą zawodnikom podczas kolejnych konkurencji? W programie bowiem będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, muszą pokonać też stres, gotując niezwykle wyszukane potrawy pod presją bezlitośnie upływającego czasu.Muszą też, co najważniejsze, stanąć oko w oko z surowymi jurorami, którym naprawdę nie łatwo zaimponować i którzy nie znają litości…

Obok wspaniałego jury programu: Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana uczestnicy spotkają się też z największymi autorytetami kulinarnymi na świecie, mając niepowtarzalną szansę zaprezentować im swoje niezwykłe umiejętności.Łzy wzruszenia, okrzyki radości, smak zwycięstwa, ból porażki… i oczywiście pomysły na świetne przepisy - widzowie Masterchef'a nie będą się nudzić. Zapraszamy serdecznie na program! (Source: masterchef.tvn.pl/program/)

Episode Info

Prev: 3x14 -- Season 3, Episode 14 (Dec/07/2014)
Cast
Reviews

No reviews yet, write the first review
Latest News


There are no news items yet
Crew
Seasons

Classification: Reality
Genre: Cooking/Food | Talent
Status: Returning Series
Network: TVN ( Poland)
Language: Polish
Airs: Sundays at 08:00 pm
Runtime: 60 Minutes
Premiere: September 02, 2012
There currently is no editor for this guide..
Click here to apply if you want to be the editor