Login or register
TVRMobile BETA
TV

Vefa Ocal


Mostly Credited As: Vefa Ocal
Birth Name: Vefa Öcal
Date Of Birth: 1961
Country Of Birth: Turkey

Vefa Ocal




TV Appearances

Episode Cast Credits 

Moordvrouw (2012) 
  Verloren jeugd 03x05: (Mar/09/2014) As Sahin 

Bellicher: Cel (2013) 
  Aflevering 5 01x05: (Mar/10/2013) As Onur Yilmas 
  Aflevering 4 01x04: (Mar/03/2013) As Onur Yilmas 

Flikken Maastricht (2007) 
  De gijzeling 01x10: (Nov/05/2007) As Der Gunther 

Van Speijk (2007) 
  Het leven is een hoer en dan ga je dood 02x13: (Apr/12/2007) As Dogan Uslu 
  Ook kabouters zijn klein begonnen 02x12: (Apr/05/2007) As Dogan Uslu 
  Vreemde ogen dwingen 02x11: (Mar/29/2007) As Dogan Uslu, [Uncredited]
  Van je familie moet je het niet hebben 01x13: (Apr/02/2006) As Dogan Uslu 

Keyzer en de Boer Advocaten (2005) 
  Vertrouwen 01x15: (Jan/23/2006) As Neplusha 

Blauw Blauw (1999) 
  Zwart 01x02: (Apr/30/1999) As Yilmaz 

Baantjer (1995) 
  De Cock en de moord op de bruid 04x10: (Mar/12/1999) As Achmet Olgün 
  De Cock en de moord uit angst 01x10: (Jan/19/1996) As Ismet Bayar 

Fort Alpha (1996) 
  In Holland staat een huis 01x09: (Feb/29/1996) As Ayse's father 
Latest news


There are no news items yet
Trivia

No trivia added for this person
Vefa Ocal Quotes

No quotes added for this person