Login or register
TVRMobile BETA
TV

Один за всіх

Один за всіх

Один за всіх"Один за всіх" автори представляють як перший український молодіжний телесеріал.

Проект повністю зафільмовано в Україні і працювала над ним українська творча група. Режисер серіалу – Олександр Березань, сценаристи – Вадим Шинкарьов, Ігор Брайченко, Ольга Середа, Влад Бутко, оператори – Юрій Романюк і Влад Коперніков.

Олександр Березань – донеччанин, зараз живе і працює в Києві. Навчався на курсі театральної режисури в Київському національному університеті культури і мистецтв, проте залишив навчання, як каже сам, "тому що треба було знімати кіно й не вийшло суміщати". Досі Олександр працював як театральний режисер (вистави у його постановці йшли в Києві, Олександрії, Донецьку) і кліпмейкер.

"Один за всіх" – його перша робота як режисера телесеріалу. Олександр розповідає: "Узагалі-то я хотів зробити художній фільм, але оскільки на це грошей знайти не вдалося, ми зробили серіал. Фільмували на відео. Це п’ять серій по 47 хвилин". Наміру зробити з "Одного за всіх" кіноверсію у формі повнометражного фільму у авторів немає, однак є інші ідеї, близькі за жанром і формою до цього проекту, які Олександр Березань сподівається в майбутньому втілити в життя: "Зараз у мене є кілька сценаріїв повнометражних фільмів. Один із них – молодіжний фільм, я не сказав би, що за мотивами "Одного за всіх", але теж молодіжна комедія у стилі екшн".

Із прес-релізу серіалу:

"Один за всіх" зачіпає теми кохання, справжньої дружби, нерозуміння між поколіннями й багато інших актуальних молодіжних проблем. Фільм розповідає про невгамовний 11-Б клас, у якому навчаються підлітки, що не піддаються жодному контролю. Перетворивши життя вчителів на справжній жах, 11-Б повністю встановив свої порядки в ліцеї №777. Керує шкільним "бєспрєдєлом" Женя (Андрій Кирилов), який є лідером класу. Між хлопцями існує кругова порука, що об'єднує однокласників гаслом "Один за всіх". Готові на все й керовані загальною ідеєю, школярі як морально, так і фізично, методично знищують викладачів ліцею. Директор (Віктор Цекало), будучи у відчаї, волає до небес і просить підтримки й допомоги. Він отримує допомогу в особі нового викладача Сергія Володимировича (Сергій Развадовський, він же – продюсер серіалу) – бойового ангела, під кодовим ім’ям 07-й.

Саме 07-й повинен виконати нове завдання Небес: "...навести лад у цій школі". Для раніше контуженого 07-го, який бере участь лише в бойових діях, це завдання стане справжнім випробуванням. Адже він так недооцінив своїх опонентів. 07-й під виглядом нового класного керівника потрапляє в ліцей, де йому належить знайти підхід до неприборканого 11-Б. Завдання стає ще складнішим, адже у справу втручаються сам Князь Тьми (Георгій Дрозд) і його вірний помічник Сікст (Михайло Жонін). Добро і Зло влаштовують справжню битву за школярів, підлаштовуючи різні ситуації і втручаючись у повсякденне життя тінейджерів.

Присутність в "Одному за всіх" надприродних сил робить фільм ґротесковим екшном, насиченим приголомшуючими трюками, спецефектами та бойовими сценами. Це комедія ситуацій, що оголює життєві цінності, оформлена сучасною молодіжною музикою (композитор Потап) і несе іскрометний гумор та позитив".

Сюжет

Дія фільму відбувається в одному з ліцеїв Києва. Група старшокласників робить усе, що їм хочеться. Учителі просто безсилі перед ними. Їх здоров'я на грані. Але несподівано поведінкою шибеників зацікавився сам Господь. І в якості учителя хороших манер він посилає ангела, що спеціалізується на найекстреніших ситуаціях..


Episode Info

Prev: 1x05 -- Episode 5 (Nov/18/2005)
Cast
Andrey KirillovAndrey Kirillov
As Zhenya
Anna NagornayaAnna Nagornaya
As Lenochka
Filipp LiFilipp Li
As Sergey
Georgy DrozdGeorgy Drozd
As Prince of Darkness
Mikhail ZhoninMikhail Zhonin
As Sikst, the fiend
Nikita GorukNikita Goruk
As Delon
Sergey RozvadovskySergey Rozvadovsky
As Sergey Vladimirovich / angel 07th
Viktor TsekaloViktor Tsekalo
As school principal
Reviews

No reviews yet, write the first review
Latest News


There are no news items yet
Seasons

Classification: Scripted
Genre: Comedy | Drama | Fantasy
Status: TBD/On The Bubble
Network: Новий канал ( Ukraine)
Language: Russian
Airs: Mondays, Tuesdays, Wednesdays, Thursdays, Fridays
Runtime: 45 Minutes
Premiere: November 14, 2005
Ended: November 18, 2005
Episode Order: 5
Akas
• One for All (English translation)
There currently is no editor for this guide..
Click here to apply if you want to be the editor