Login or register  
TV

MasterChef (PL)"MasterChef" to widowiskowe kulinarne show, po raz pierwszy wyemitowane przez stację BBC w 1990 r. Od tamtej pory program doczekał się edycji w 35 krajach na całym świecie, bijąc rekordowe wyniki oglądalności. W Polsce po raz pierwszy zagości na antenie TVN 2 września 2012 r.

Kucharze amatorzy będą walczyć o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

Zanim jednak jeden z nich stanie na wymarzonym podium- musi pokonać setki konkurentów z całego kraju, dostać się do finałowej 14-ki wybrańców i stanąć z nimi w szranki- mierząc się z szeregiem kulinarnych wyzwań.

Finaliści „MasterChef’a”- to ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją ogromną pasją i entuzjazmem często przewyższają zawodowych kucharzy. Są pełni nietuzinkowych pomysłów i nie jest im obce eksperymentowanie w kuchni. Czy wszystkie te cechy pomogą zawodnikom podczas kolejnych konkurencji? W programie bowiem będą oni musieli zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, muszą pokonać też stres, gotując niezwykle wyszukane potrawy pod presją bezlitośnie upływającego czasu.Muszą też, co najważniejsze, stanąć oko w oko z surowymi jurorami, którym naprawdę nie łatwo zaimponować i którzy nie znają litości…

Obok wspaniałego jury programu: Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana uczestnicy spotkają się też z największymi autorytetami kulinarnymi na świecie, mając niepowtarzalną szansę zaprezentować im swoje niezwykłe umiejętności.Łzy wzruszenia, okrzyki radości, smak zwycięstwa, ból porażki… i oczywiście pomysły na świetne przepisy - widzowie Masterchef'a nie będą się nudzić. Zapraszamy serdecznie na program! (Source: masterchef.tvn.pl/program/)
  • Currently 0/10
No votes yet


Episode Info

Prev: 2x14 -- Season 2, Episode 14 (Dec/01/2013)  • Currently 0/10
No votes yet

Cast
Reviews

No reviews yet, write the first review
Latest news


There are no news items yet
Crew
Seasons

Warning: MasterChef (PL) guide may contain spoilers
Classification: Reality
Genre: Cooking/Food | Talent
Status: Returning Series
Network: TVN ( Poland)
Language: Polish
Airs: Sundays at 08:00 pm
Runtime: 60 Minutes
Premiere: September 02, 2012
There currently is no editor for this guide..
Click here to apply if you want to be the editor

YouTube's Joe Sugg Joins Sky's 'Got To Dance'

UK YouTube star, Joe Sugg, will be joining the online presenting team..

ABC announces new 'Toy Story' Holiday Special

ABC has finalized the scheduling of it's upcoming 'Toy Story' holiday special...

Big Brother UK: Public in Control of Letters from Home UPDATED: Find Out Who Is receiving their Letters

The public have been given the power and..